Ocenenia

Lidl boduje na Slovensku nielen u svojich zákazníkov, ale aj u odbornej poroty. Dôkazom sú získané ocenenia v prestížnych súťažiach, na ktorých sa zúčastňujeme už niekoľko rokov. Uvedomujeme si, že bez vás a bez svojich zamestnancov by sme ani jedno z nich nezískali, preto si vážime priazeň a podporu každého jedného z vás a so svojím úspechom sa s vami vždy radi podelíme.

Finančná správa udeľovala ocenenie Merkúr piaty raz. Štyrikrát si prvenstvo odniesol Lidl, okrem posledných troch ročníkov zvíťazil aj v roku 2013.

V doterajších piatich ročníkoch súťaže Hermes získal diskontný reťazec dvadsať ocenení

Spolu s našimi zákazníkmi máme srdce na správnom mieste. A to srdce je purpurové! Občianske združenie Malíček každý rok oceňuje tých, ktorí pomáhajú predčasne...

Ocenenia

Merkúr - daňovník roka

Finančné riaditeľstvo ním už päť rokov oceňuje najlepších daňovníkov na Slovensku. Štyrikrát sme si prvenstvo odniesli my. Okrem posledných troch ročníkov sme zvíťazili aj v roku 2013.

Hermes Komunikátor roka

Jediné ocenenie pre najlepšie komunikujúcu inštitúciu v Slovenskej republike so zákazníkom. Odbornými garantmi projektu sú Prof. PhDr. Pavel Horňák, PhD., vedúci Katedry marketingovej komunikácie, Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, Ing. Jindřich Bardon, analytik výskumu sr., Slovenský rozhlas RTVS a Mgr. Josef Fišer, obchodný a marketingový riaditeľ MEDIAN SK, s.r.o

Purpurové srdce 2018

Občianske združenie Malíček každý rok oceňuje tých, ktorí pomáhajú predčasne narodeným deťom.

V roku 2018 získala spoločnosť Lidl, ako prvá súkromná firma na Slovensku, toto krásne ocenenie za projekt Dobré rozprávky, ktorým už od roku 2015 spolu so zákazníkmi pomáhame malým bojovníkom.

Best buy award 2017, 2016

Slovenskí spotrebitelia rozhodli o tom, že Lidl získal až osem prvenstiev v prestížnej ankete Best Buy Award 2017/2018. Toto ocenenie zohľadňuje najlepší pomer ceny a kvality na trhu.

Mastercard Obchodník roka 2017, 2016, 2013

Mastercard Obchodník roka je ocenenie najlepších obchodníkov v jednotlivých kategóriách maloobchodu. O svojom najobľúbenejšom obchodníkovi rozhoduje samotná verejnosť prostredníctvom internetového a SMS hlasovania.

Qudal 2018/2019

QUDAL - QUality meDAL je projekt švajčiarskej organizácie ICERTIAS - International Certification Association GmbH. Projekt QUDAL skúma a oceňuje subjekty (produkty, služby, médiá, verejné osoby, kultúru a šport atď.), ktoré podľa názoru občanov, t. j. samotných spotrebiteľov, ponúkajú na danom území najvyššiu úroveň kvality.

Najdôveryhodnejšia značka 2017, 2016

Dôveryhodné Značky je nový a jediný marketingový program na slovenskom trhu, ktorý monitoruje a oceňuje značky v ktoré majú slovenskí spotrebitelia najväčšiu dôveru. Vďaka vám sme už dvakrát získali ocenenie Najdôveryhodnejšia značka v kategórii predajca potravín.

Top Employer 2017

Múza Merkúra 2017

Najzamestnávateľ 2018, 2017

Podnikové médium roka

Via Bona Slovakia 2017